...::: Matura Kucova 2007 Forum:::...

Administrata e Matura.Forum-2007.Com ju uron te gjithe Shqiptareve kudo ne bote lumturi dhe suksese ne jete. Nese doni t'i permiresoni shanset tuaja per shoqeri, vizitoni Matura.Forum-2007.Com
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 pershendetje.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
leo
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 1
Join date : 10/12/2008

pershendetje. Empty
MesazhTitulli: pershendetje.   pershendetje. Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 2:24 pm

Emri: leo


Shteti: Albania

Qyteti: Kucove

Vjece: 25
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FaBieNi
WebMaster
WebMaster
FaBieNi

Numri i postimeve : 7
Join date : 10/12/2008
Age : 29
Location : Kucove

pershendetje. Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje.   pershendetje. Icon_minitimeSun Dec 14, 2008 12:28 pm

Pak me vones por te kerkoj ndjes leu sepse nuk kam qene aktiv ne forum. por te uroj mireseardhjen dhe argetim te kendshem ne forumin ton Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://matura.forumsq.net
 
pershendetje.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...::: Matura Kucova 2007 Forum:::... :: Mautrantet Forum :: Prezantimi :: Prezantimi i Djemve-
Kërce tek: