...::: Matura Kucova 2007 Forum:::...

Administrata e Matura.Forum-2007.Com ju uron te gjithe Shqiptareve kudo ne bote lumturi dhe suksese ne jete. Nese doni t'i permiresoni shanset tuaja per shoqeri, vizitoni Matura.Forum-2007.Com
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Lexo me kujdes rregulloren e forumit [ 2008 ]

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FaBieNi
WebMaster
WebMaster
FaBieNi

Numri i postimeve : 7
Join date : 10/12/2008
Age : 29
Location : Kucove

Lexo me kujdes rregulloren e forumit [ 2008 ] Empty
MesazhTitulli: Lexo me kujdes rregulloren e forumit [ 2008 ]   Lexo me kujdes rregulloren e forumit [ 2008 ] Icon_minitimeThu Dec 11, 2008 4:11 am • Megjithëse
  administratorët dhe moderatorët e këtij forumi do mundohen të fshijnë
  ose redaktojnë shkrime të kundërshtueshme sa më parë, është e pamundur
  që të rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet të kuptoni se mesazhet e
  postuara në këtë forum janë shprehje e opinionit të autorit dhe jo të
  administratorit, moderatorëve apo webmasterit (përvec rasteve kur këta
  të fundit janë autorë të shkrimeve) dhe ata nuk mund të mbahen
  përgjegjës.

 • Ju pranoni të mos shkruani mesazhe abuzuese,
  vulgare, të neveritshme, urryese, kërcënuese, shpifëse apo cdo lloj
  materiali që mund të bjerë ndesh me ligjet në përdorim. Shkrime të
  tilla do cojnë në përjashtimin tuaj të menjëhershëm dhe të përhershëm
  (dhe njoftimin e ISP-së tuaj). Adresa IP për cdo mesazh regjistrohet
  për të bërë të mundur aplikimin e këtyre procedurave. Ju pranoni që
  webmasteri, administratori dhe moderatorët e këtij forumi kanë të
  drejtë të fshijnë, redaktojnë, zhvendosin apo kycin cdo temë sipas
  gjykimit të tyre. Si përdorues ju pranoni që informacioni që ju dhatë
  do të ruhet në një regjistër. Megjithëse ky informacion nuk do i jepet
  askujt pa lejen tuaj webmasteri, administratori dhe moderatorët nuk
  mund të mbahen përgjegjës nqs ky informacion vidhet.

 • Ky forum
  përdor cookies për të ruajtur informacion në kompjuterin tuaj. Këto
  cookies nuk përmbajnë asnjë informacion personal, ato shërbejnë vetëm
  për përmirësimin e shërbimit që ofrohet nga ky forum. Adresa e postës
  elektronike përdoret vetëm për konfirmimin e regjistrimit tuaj dhe
  fjalëkalimit (dhe në rastet kur u dërgohet një fjalëkalimi i ri nqs
  harroni atë që kishit).

Lexo me kujdes rregulloren e forumit [ 2008 ] Image_10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://matura.forumsq.net
 
Lexo me kujdes rregulloren e forumit [ 2008 ]
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...::: Matura Kucova 2007 Forum:::... :: Mautrantet Forum :: Rregullorja-
Kërce tek: