...::: Matura Kucova 2007 Forum:::...

Administrata e Matura.Forum-2007.Com ju uron te gjithe Shqiptareve kudo ne bote lumturi dhe suksese ne jete. Nese doni t'i permiresoni shanset tuaja per shoqeri, vizitoni Matura.Forum-2007.Com
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 "Forumi Studenteve Shqiptare"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FaBieNi
WebMaster
WebMaster
FaBieNi

Numri i postimeve : 7
Join date : 10/12/2008
Age : 29
Location : Kucove

"Forumi  Studenteve Shqiptare" Empty
MesazhTitulli: "Forumi Studenteve Shqiptare"   "Forumi  Studenteve Shqiptare" Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 12:49 pm

Pershendetje!


Ne radhe te pare do doja t'ju uroje te gjithave studenteve dhe gjithe studenteve pjesemares te "Matura.Forum-2007 - Ketu Flitet Shqip", fat te mbare kudo qe te ndodheni! Kurse atyre qe nuk jane bere akoma studente i uroj te behen se shpejti ne shkencen qe preferojne!
Qellimi i ketij Forumi eshte qe te sjelli sa me afer studentet dhe stutentet Shqiptar kudo qe ndodhen. Te njihen me njeri tjetrin dhe te krijojne keshtu nje ambient te lumtur midis ketij forumi.
Ne kete forum jeni te gjithe te ftuar te shtroni mbresat ose problemet e juaja studentore dhe nese keni mundesi te ndihmoni ata qe kerkojne ndonje ndihme te vogel.
Me qellim krijimin e nje ambienti te gezueshem dhe pa probleme, i lutem te gjithe pjesemaresve -studente ose jo- ne temat e Forumit te Studenteve Shqiptare qe te mundohen te jene sa me shume te mirekuptueshem me bashkebiseduesit, te mos i ofendojne ata dhe ti permbahen temave qe parashtrohen. Dhe per cdo problem qe mund te hasni mos nguroni te kontaktoni me mua ose me stafin drejtues te Forumit.

Ju uroj nje bashkebisedim te kendshem!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://matura.forumsq.net
 
"Forumi Studenteve Shqiptare"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...::: Matura Kucova 2007 Forum:::... :: Portali i Forumit-
Kërce tek: