...::: Matura Kucova 2007 Forum:::...

Administrata e Matura.Forum-2007.Com ju uron te gjithe Shqiptareve kudo ne bote lumturi dhe suksese ne jete. Nese doni t'i permiresoni shanset tuaja per shoqeri, vizitoni Matura.Forum-2007.Com
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Bursa Per Studime Ne Shba!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FaBieNi
WebMaster
WebMaster
FaBieNi

Numri i postimeve : 7
Join date : 10/12/2008
Age : 29
Location : Kucove

Bursa Per Studime Ne Shba! Empty
MesazhTitulli: Bursa Per Studime Ne Shba!   Bursa Per Studime Ne Shba! Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 12:54 pm

BURSA PER STUDIME NE SHBA!The Bislimi Group njofton te gjithe te interesuarit se
ka filluar Programin e Bursave per Studime ne SHBA
"Arsimim per Paqe," te realizuar nga Texas Lutheran
University (TLU) ne Teksas, SHBA. Bursat jepen per
studime kater vjecare, apo deri ne diplomim te
kandidatit. TLU ka nje ser fakultetesh qe ofrojne
diploma BS dhe BA ne shume dege.

Te gjithe te interesuarit per me shume info, kriteret,
dhe procesin e aplikimit ftohen te vizitojne faqen
tone ne internet www.bislimi.org.

(Te drejte aplikimi kane edhe qytetaret e Malit te Zi)

# # #

Me respekt,Faton Bislimi
Founder and President
The Bislimi Group
Education for Peace Scholarships Program
www.bislimi.org
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://matura.forumsq.net
Ares
Antar/e
Antar/e
Ares

Numri i postimeve : 8
Join date : 10/12/2008
Age : 31
Location : Zurich

Bursa Per Studime Ne Shba! Empty
MesazhTitulli: Re: Bursa Per Studime Ne Shba!   Bursa Per Studime Ne Shba! Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 12:59 pm

Urime Per Temen. Jan Ca Qe Mesojn Edhe Skan Shance Se Ne Shqiperi Eshte Shume E Veshtire Por Sa Per Temen: (Bursa Per Studime Ne Shba!) Doja Me I Uruar Te Gjithve Shqipetareve Qe Deshirojne Te Studiojne Ti Bie Bursa Shkofshit Ne SHBA Ishalla Respekte Te Gjithve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Bursa Per Studime Ne Shba!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...::: Matura Kucova 2007 Forum:::... :: Portali i Forumit-
Kërce tek: