...::: Matura Kucova 2007 Forum:::...

Administrata e Matura.Forum-2007.Com ju uron te gjithe Shqiptareve kudo ne bote lumturi dhe suksese ne jete. Nese doni t'i permiresoni shanset tuaja per shoqeri, vizitoni Matura.Forum-2007.Com
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Si munde te prezantohem?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FaBieNi
WebMaster
WebMaster
FaBieNi

Numri i postimeve : 7
Join date : 10/12/2008
Age : 29
Location : Kucove

Si munde te prezantohem? Empty
MesazhTitulli: Si munde te prezantohem?   Si munde te prezantohem? Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 1:53 pm

Disa sqarime per prezantimin !Emri: Fabien

Mbiemri: (Nqs deshiron)

Shteti: Albania

Qyteti: Kucove

Vjece: 19
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://matura.forumsq.net
 
Si munde te prezantohem?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...::: Matura Kucova 2007 Forum:::... :: Mautrantet Forum :: Prezantimi-
Kërce tek: