...::: Matura Kucova 2007 Forum:::...

Administrata e Matura.Forum-2007.Com ju uron te gjithe Shqiptareve kudo ne bote lumturi dhe suksese ne jete. Nese doni t'i permiresoni shanset tuaja per shoqeri, vizitoni Matura.Forum-2007.Com
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Pershendetje te gjithve!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Ares
Antar/e
Antar/e
Ares

Numri i postimeve : 8
Join date : 10/12/2008
Age : 31
Location : Zurich

Pershendetje te gjithve!!! Empty
MesazhTitulli: Pershendetje te gjithve!!!   Pershendetje te gjithve!!! Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 1:52 pm

Po ia filloj nga e para.

Vendlindja

Une
jam Ares'i Lindur ne Kucove. ne 7 shtator 1987 atje kam mbaruar 8
vjecaren ne shkollen Koco Korcari dhe shkollen e mesme ne
ndersa tani shpresoj se do ti sherbej vendit tim deri ne fund.
ende
jam duke e shijuar, pasi me vitet qe I kam ende dukem I ri, sepse keto
vite nuk kthehen, pasi keshtu kam degjuar nga me te medhejt se vitet e
adoleshences jane vitet e arta te njeriut ne kete jete.Arsimi

Shkolla ka
qene dhe do mbetet pasioni im eshte nje gje me te vertete interesnte ku
happen dyret e para te diturise,pra e ceka edhe me larte qe shkollen
fillore e kam te kryer ne vendlindje, perkatesisht ne Berat, shkollen e
mesme,e vazhdova prap ne berat ne shkollen [bab dud karbunara]


Interesat dhe hobet e mia

Jane te shumta, por do te permend vetem disa nga ato:


Ne
rradhe te pare me pelqen sporti ne pergjithsi, por nga sportet me I
vecanti dhe ai qe me terheq me shume eshte futbolli, ku ndej nje
kenaqesi te madhe kur luaj dhe shikoj futboll,skuadra qe me pelqen me
se shumti, eshte milani, , qe le koke pas ketij ekipi, ndersa per
kombetaret pelqej tej mase, Kombetarja italia qe ndjej nje kenaqesi te
madhe kur I shikoj duke luajtur idhujt brazil sa I perket vetes sime
muzika, eshte nje
qetesim I shpirtit dhe me me pelqen te degjoj muzike shqiptare, noti
nje tjeter sport qe e adhuroj tej mase, sepse me ben nje relaksim
shpirteror ker bej not. Kompjuteri dhe interneti busulla te mistershme
qe nuk do te kene fund…


Karakteristikat fizike

Edhe
pse nuk me duket normale te pershkruaj veten, e di qe do kete vajza qe
do te duan te mesojne se sa i bukur eshte ky Alibaba_Me_40_Hajdut


I gjate: 183 cm
Pesha: 70 kg
Floket: Te kafta
Syte: ngjyre kefeje
Karaketeristikat:
Behem nervoz ne cast per raste te pahijshme, flej tej mase kur kam
kohe, kam pak sens per humor, ashtu me kane thene etj…


Forumi Matura forum

Eshte
nje faqe ku gjej nje kenaqesi te madhe ketu, antaret e ketij forumi
jane me te vertete te mrekullueshem, te bute ne shkrime dhe shume te
zgjuar, por I cmoj larte shqipetaret e Shqiperise tone se jane shume
talente, kete e kam kuptuar gjate kohes qe kam jetuar edhe po i shof.

Ne
kete forum se pari jam kycur me ndihmen e nje anetari te rregullte
ketu. Jam shume I gezuar qe jam pjestare I ketij forumi pasi me pelqen
shume, sidomos ke Sporti dhe Sportdashesit, ku une debatoj me se
shumti.
Nje falemenderim I posacem shkon deri te FaBieNi, I cili e
mundesoi nje gje te tille, qe te gjithe shqiptaret ( nga mosha te
ndryshme ) te kene kete mundesi qe te mblidhen pikerisht ne kete forum
dhe te debatojne ne sfera te ndryshme.


Perfundim

Per
ta mbyllur, personalisht jam bindur se nje dite te gjithe shqiptaret do
te jemi te bashkuar dhe nje komb I forte, qe qe nuk do te tolerojme qe
dikush te shkel gjakun e shqiptarit, qe e kane bere dhe e bejne ende
ata qe na kane inat, per kete qe po flas jam I bindur qe nje dite Rinia
Shqiptare do ta bej, sepse shoh nje prespektive tek ata.

Mendoj se I permenda gati te gjitha, por nese deshironi ende te dini rreth meje urdheroni, une jam ketu..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Pershendetje te gjithve!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...::: Matura Kucova 2007 Forum:::... :: Mautrantet Forum :: Prezantimi :: Prezantimi i Djemve-
Kërce tek: